2013/11/17

Silvie_ART: diář 2013 - duben

Pozdě, ale přece. Dubnové stránky v mém diářovém smashbooku. Doplňuju ho aktuálně, vždy tak do čtrnácti dnů, ale s tím focením a blogováním je to už horší.

14. týden
Ještě trochu velikonoční a zároveň zimní nálady. Nové auto obdivuje i naše prasátko a zánět spojivek jsem radši nakreslila, protože fotky nebyly snesitelné snad ani pro smashbook. A využila jsem své nové razítko sanitky.
15. týden
Panicky černou stránku vymyslel přítel, lépe se ztráta dat na harddisku zobrazit vážně nedala. A krásné fotky z Mácháče doplnily písmenka a srdíčka z jednoho starého plata od Simple Stories. A taky jsem použila jeden ze štítků, které si můžete stáhnou u nás na blogu.
16.týden
Prostě jsem někam musela nalepit načítací obrazovky všech datadisků The Sims 3, aby byly zachované pro další generace :D. A přidala jsem si osobní hodnocení.
17. týden
Simíci jako věrné kopie a na další straně už náš dlouhý výlet po Moravě a návštěva široké rodiny. A protože to byla naše první velká cesta s novým autem, každá zastávka je značena logem.
18.týden
Pokračování výletu a konečně jsem mohla použít nálepku, na kterou sjem se dlouho těšila, tatínkova holčička.2 komentáře: